Newsletter
Pre odoberanie alebo zrušenie odoberania noviniek vyplňte svoj e-mail:
 Aktuality

Zmutovali sme systém do 8 jazykov

Viac

Doplnili sme automatický preklad na produkty

Viac

 

Postup spolupráce pri realizácii internetového obchodu

  

1. Objednávku e-shopu v ktorej definujete svoju predstavu o vzhľade si môžete stiahnuť tu. V prípade, že sa pre nás rozhodnete zašlite vyplnenú objednávku na mail info@mediahelp.sk. Na základe tejto objednávky Vám na mail zašleme návrh zmluvy o dielo na schválenie.

 

2.  Po schválení zmluvy Vám zašleme Slovenskou poštou 2 x podpisanú a opečiatkovanú zmluvu. Po prijatí zmluvy nám jedno vyhotovanie zmluvy podpísané Vašou stranou pošte späť na adresu: ROYAL MEDIA, s.r.o., Partizánska 3261/18, 058 01 Poprad.

 

3. Uhradenie zálovej platby. Spolu so zmluvou Vám na mail zašleme faktúru na zálohovú platbu 400 €.

 

4. Po zaplatení zálohy začneme vytvárať grafický návrh eshopu. Grafický návrh zvykneme zhotoviť do 2-3 dní implementovaný už priamo v e-shope.

 

5. Ak ešte nemáte doménu spoločne zabezpečíme jej registráciu na Vás.

 

6. Predložíme Vám hotový grafický návrh e-shopu implementovaný do e-shopu. Po zhliadnutí grafiky budete mať možnosť návrh pripomienkovať pomocou čoho doladíme grafiku podľa Vašich predstáv. Po predložení 2 návrhov, ktoré by sa Vám nepáčil Vám vieme pripraviť za doplatok 150 € ďalší grafický návrh. Na grafickom návrhu si dávame záležať preto je klient zväčša spokojný s prvým návrhom. 

 

7. Zaplatenie zvyšnej sumy uvedenej v zmluve. 

 

8. Spustenie projektu na ostrej doméne klienta. Pri odovzdaní eshopu Vám zašleme kompletné návody a prístupy k mailu a štatistikam návštevnosti.

 

 

Budeme radi ak sa rozhodete využiť naše služby a spravíme všetko preto aby ste s nimi boli spokojný